Днес децата посрещнаха най-желаната гостенка – Баба Марта!

С много песни, пролетни стихотворения и танци, днес децата от ДГ 10 " Слънчице" посрещнаха най-желаната гостенка – Баба Марта! Тя закичи всички за здраве и сила, а децата я дариха с най-чистите си усмивки.
​Специално благодарим на всички родители, които се включиха в нашите творчески работилници! Заедно сътворихме чудни мартеници и съживихме традицията с обич и сръчност.
​Екипът на детската градина пожелава на всички наши възпитаници и техните семейства здравето да е техен спътник, а пролетното настроение да изпълва домовете им!